من وقتی بخوام وسایل میکاپ بخرم

مثلا ریمل ... تو ذهنم اینجور دو دوتا چهارتا میکنم

قیمت ریمل = قیمت کتاب آکسفورد = قیمت یک بشقاب برنج و میگو❤ سوخاری

واقعا درک نمیکنم چرا تو بی پولی دوره دانشجوییم خودم رو باید عادت بدم به میکاپ کردن ؟؟ وقتی با پولش میشه میگو سوخاری خورد !

.

.

.

حالا همینا رو داشتم به نونام میگفتم ... چشماش چهارتا شد برگشت گفت دیوونه ای چیزی هستی ؟!

مثلا من از شکمم بگذرم و ریمل بخرم ؟ اصلا و ابدا